1

פוטנציאל

הפוטנציאל האנושי מרגש אותי ועולם החינוך וההוראה ממנו אני מגיע, מאוד קרוב לליבי.

עבדתי שנים כמורה מן המניין, ניהלתי קבוצות כדורגל מקצועיות ועסקתי באיתור כשרונות ספורט (כדורגל) בארץ ובעולם - עיסוק מרגש, אך כזה שדורש ממני לא מעט טיסות והעדרויות מהבית, כלומר לראות את אשתי ובני הפעוט בעיקר דרך פייס-טיים...

בשנים האחרונות, במקביל לעיסוקי האחרים אני מנהל אתר אינטרנט ללימוד השפה האנגלית באמצעות קורסים. האתר שלי ראה שנים יפות של עבודה וסיפק לי הכנסה נאה "מהצד" - אך עם הזמן, המכירות ירדו משמעותית והאתר שהיה מושתת על טכנולוגיה מאוד מיושנת איבד מהפוטנציאל הכלכלי שלו וכבר לא ענה על החזון שלי להנגשת והפצת למידה וידע לאוכלוסיה מגוונת ורחבה.
2

מעז יצא מתוק

פסק הזמן שכפו עלי סגרי הקורונה והמגבלות לנוע בחופשיות בעולם, כינס אותי למחשבה של חידוש האתר שלי ללימוד השפה האנגלית. "הגיע הזמן!", אמרתי לעצמי לחדש את האתר ולהביא אותו אל קדמת הטכנולוגיה באמצעות פלטפורמה לקורסים דיגיטליים שתאפשר גם מבחנים, מעקב ומעבר קל בין רמות הידע.

ואז...התחלתי במסע חיפושים אחר בית תוכנה ומערכת הנכונה לי, כזו שתהיה אינטואיטיבית וקלה ליצירה והפצת סרטוני הלימוד גם מהמובייל, עם עדיפות לניהול בשפה העברית וכמובן היה לי חשוב שהמערכת תיתן אריזה אסטטית לתכנים שאעלה ותאפשר לגולשים גישה, רכישה וסליקה ללא התערבות שלי.

תוך כדי חיפוש ובדיקת המערכות השונות שיש לשוק להציע, הגעתי אל פלטפורמת Bacademy.    בדקתי ואהבתי!
3

צמחו לי כנפיים

הממשק הידידותי של המערכת והשירות והליווי של החבר'ה המקצועיים והיצירתיים שעומדים מאחוריה, שינו לי את התפיסה ו"העיפו" אותי גבוה אל מעבר לתוכניות הראשוניות שלי...

היום אני יכול לומר שהמערכת הזו שאני מנהל היא עסק לכל דבר ולמעשה מהווה פלטפורמה רחבה לקורסים דיגיטליים למגוון רב של תחומי עניין – שפות שונות, ציור, צילום, נגינה, ספורט...והיד עוד נטויה.

"בעלי הידע" השונים מעלים את הקורסים הדיגיטליים שלהם למערכת שלי וכך יצרתי לעצמי מכללה אונליין שמציעה מבחר גדול (שממשיך ומתרחב) של שיעורים וקורסים דיגיטליים בתחומים שונים ומגוונים.