מערכת LMS
 5 פיצ'רים שכדאי להתייחס אליהם כשבוחרים מערכת LMS :
ממשק משתמש

חשוב שהממשק יהיה ידידותי ופשוט לניווט ושימוש. כמובן יש חשיבות גדולה לכך שתהיה התאמה למכשירים ניידים ושהתוכן יהיה מקוטלג ועשיר ויעביר את המידע הן למשתמשים מתחילים והן למנוסים בצורה מעניינת ונוחה.תמיכה בסוגי תוכן נדרשים

חשוב לוודא שהמערכת תומכת בפורמטים שעליהם מושתתים התכנים הלימודיים שלכם או אלה שאתם מתכוונים להשתמש בהם - מצגות, הרצאות וידאו, קורסים והכשרות בפורמט Scorm & Tin Can xApi וכד'.
אם המערכת אינה תומכת, תידרשו להשקיע כסף, זמן ומאמץ נוספים לצורך המרת הקבצים לפורמטים אותם מערכת LMS שבחרתם, מסוגלת לקרוא...בקרת תהליכים ואבטחה

כדאי תמיד להיות בשליטה ובקרה אחר תהליכי הלמידה של המשתמשים במערכת, לכן חשוב שהמערכת תאפשר מעקב על ביצוע מלא של הקורסים, תוצאות מבחנים, מבחני רמת ידע ומשובי עובדים. בנוסף, תמיד חשוב וחיוני לעקוב אחר תקציבים דרך המערכת, כגון עלויות הכשרות, עלות/תועלת של קורס ספציפי ו/או אירועים שונים בחברה.
אם ממשק הניהול של המערכת מאובטח באופן מיטבי ומותאם לאבטחה ארגונית (SSO), אז מצבכם מעולה!


הפקת דוחות מותאמים אישית

חשוב שיהיה למשתמשים מעקב סטטיסטי מלא וברור על השלב בו הם נמצאים בלמידה, על רמת יכולות הלמידה שלהם וכמה יצטרכו להשקיע בהמשך בכדי להשיג את היעד הבא שלהם.
שיעורים אינטראקטיביים, גרפים ועוד אמצעים חזותיים אשר יציגו את הציון ורמת ה-IQ של המשתמשים יתנו להם מוטיבציה להמשך למידה יעילה ונכונה. כך ירגישו שהם בבקרה ומעורבים בתהליך ואין סיכוי שירצו לנטוש באמצע!


תמיכה טכנית ושירות לקוחות

צוות התמיכה הטכנית ושירות הלקוחות הוא עמוד השדרה של המערכת!
הם האחראים על תמיכה ותחזוקה של המערכת וכן על סיוע למשתמשים בזמינות של 24/7, כך יהיה ברור למשתמשים שיש להם למי לפנות בכל עניין ובכל זמן.
שירות לקוחות טוב הוא המפתח להענקת הרגשה של קשר וקרבה למשתמשים שלכם והכי חשוב, שאתם שם בשבילם!