1

אנחנו רק נראים צעירים...

כבר 25 שנה שאנחנו מדריכים ומלמדים קורסי הגנה עצמית וקרב מגע בארץ ובעולם, לכל הגילאים והרמות.
את האקדמיה הישראלית לקרב מגע ייסדנו בשנת 2010 ומאז הדרכנו עשרות אלפי מדריכים וחניכים בארץ ובעולם.

עם השנים, החזון/חלום שלנו התחדד - שכל ילד ואדם בעולם יוכלו ללמוד הגנה עצמית.
מנסיוננו, היכולת של אדם להגן על עצמו, משפרת פלאים את הדימוי העצמי ומסייעת בטיפוח חוסן רגשי וצמיחה אישית.

ידענו כבר מזמן שעל מנת להגשים את החזון שלנו עלינו למצוא פיתרון חכם שבאמצעותו ננגיש בקלות לכל אדם באשר הוא את כל הידע שלנו בקרב מגע ואת סודות ההגנה העצמית שאספנו ב-25 שנים של אימונים והדרכות.
שחר יזרעאלי מדריך קרב מגע, דאן 5
אלעד ביננפלד מדריך קרב מגע, דאן 1
2

מה בין עטלף להגשמת חלומות? 

עד לפני שנה היינו עסוקים עד מעל הראש וניהלנו מספר מועדונים במקביל. שעות רבות של עבודה ואימונים בכל יום.

ואז, יום אחד, מישהו בקצה השני של העולם אכל עטלף...

והאדמה רעדה. והעולם נסגר. ונפתח. ונסגר. והתבלבל לגמרי. והמחזור העסקי, גם שלנו, היטלטל. אבל החזון שלנו, נשאר יציבלהנגיש לכל ילד ואדם בעולם לימודי הגנה עצמית!

וכך היה...הקורונה האיצה בנו לקדם את החלום הישן שלנו ונכנסנו למרוץ כדי לחפש את הפיתרון שידע להנגיש באופן הכי מיטבי את הידע והנסיון המקצועי שלנו לכל אדם.


3

בחירת הפיתרון הטכנולוגי

שכרנו יועצים ונעזרנו במומחי דיגיטל ומביני עניין כדי לאתר את הפיתרון הטכנולוגי האולטימטיבי עבורנו להקמה, ניהול ושיווק מכללה אונליין.

במהלך חמישה וחצי חודשים חיפשנו בקדחתנות פלטפורמה לקורסים דיגיטליים. בדקנו ובחנו מערכות שונות ליצירה והפצה של קורסים. היו לנו מספר קריטריונים שלא היינו מוכנים להתפשר עליהם וביניהם שהטכנולוגיה תהיה עדכנית, שמערכת הניהול תהיה בעברית, שתהיה תמיכה בארץ עם עדיפות בית תוכנה ישראלי עם מחירים שפויים...4

פלטפורמה ליצירה, ניהול ושיווק קורסים

היום, באמצעות פלטפורמת Bacademy שהיא מערכת (קלה לשימוש ובעברית) ליצירה, ניהול ושיווק קורסים דיגיטליים וכוללת אפשרויות רבות, ביניהן הסמכות, מעקב אחר התקדמות ומבחנים - האקדמיה הדיגיטלית שלנו להגנה עצמית מביאה את מגוון הקורסים והאימונים המקצועיים שאנו מציעים אל סלון ביתם של המתאמנים שלנו.

קורסים שזמינים 24/7 בכל מקום בעולם ומכל מכשיר. 
חלום שהתגשם!