1

הנוסע המתמיד

כבר שנים רבות שאני "על הקו". נוסע מתמיד או ליתר דיוק "טס מתמיד" בין כל לקוחותי המפוזרים ביבשות אמריקה ואירופה - מייעץ ומלווה ארגונים ומנהלים בכירים בנושא שיווק, מכירות, פיתוח עסקי וייעול תהליכים ארגוניים.

עד לפני שנה ניתן לומר שמבחינה תעסוקתית הייתי איש של "העולם הקודם", כזה שמגיע ללקוחותי וליעדים העסקיים שלי באמצעות עבודת רגליים (שאני עדיין די אוהב אותה), אך יחד עם זאת – ידעתי שכוחו של "המחר" העסקי טמון בדיגיטל.

2

ידע מול חוכמה...  

אנחנו יודעים שעישון מזיק לבריאותינו ופעילות גופנית מועילה לנו... יופי לנו! אז אנחנו יודעים. אבל למעשה, רק נקיטת פעולה ושימוש בידע הזה יהפכו אותו לחוכמה שנוכל להפיק ממנה תועלת אמיתית.

ואני בתוכי ידעתי על נפלאות הדיגיטל. ידעתי ולא התפניתי כי הייתי עסוק בעבודת רגליים...

עד שהגיעה הקורונה...וכמו מרבית תושבי העולם גם אני נאלצתי להישאר לעבוד מהבית ולחשב מסלול מחדש – כלומר למצוא פלטפורמה לקורסים דיגיטליים שתהווה פתרון טכנולוגי שאוכל באמצעותו להפיץ את הידע שלי ולהמשיך להרחיב את מעגל הלקוחות שלי ברחבי העולם.
3

נכנסתי לקצב

חקרתי, התעמקתי, השוויתי, מצאתי!
לאחר מספר חודשים של חיפושים, הגעתי אל בית תוכנה ישראלי שהקים את פלטפורמת Bacademy ומצאתי שהיא המערכת האופטימלית עבורי ליצירת קורסים דיגיטליים, הסמכות, הכשרות, מבחנים ומעקבים אחר התקדמות הלומדים.

אספתי את החומרים שלי ובאמצעות המערכת המקצועית והידידותית הזו יצרתי קורסים שונים ושלחתי את הידע שלי אל מרחבי העולם הדיגיטלי.
אני אופטימי מטבעי אך ת'אמת? לא האמנתי שתוך מספר חודשים של היערכות - ללא צורך בטיסות, פגישות או שיחות זום – הקורסים שלי יגיעו למנהלים בכירים בכל העולם!

היום אני מנהל מכללה דיגיטלית ואני יכול לומר שהתפרצותה של הקורונה הביאה גם לפריצה העסקית שלי בתור יזם ושהפכתי את הידע שלי לחוכמה ;)


4

עמיקם ילובצקי

יועץ ומלווה מנהלים בכירים בחברות וארגונים בינלאומיים.

כתב רב מכר בינלאומי בנושא שיווק, מכירות, פיתוח עסקי וייעול תהליכים ארגוניים.